VOM 15.07.2024 BIS 11.08.2024 AUFGEGEBENE BESTELLUNGEN WERDEN BEARBEITET 08.12.2024. Es tut uns sehr Leid, wenn es zu Unannehmlichkeiten kommt.
Gratisversand ab 164,66 €
Sicher einkaufen
Idosell security badge

Torwarthandschuhe

( Anzahl der Produkte: 14 )

Czasy, w których młodzi bramkarze bronili bramki w szmacianych, wyglądem bardziej przypominających robocze niż sportowe rękawice, na szczęście dawno już odeszły do lamusa. W ich miejsce pojawiły się inne, jakże profesjonalne akcesoria, które dla niejednego bramkarza, który stoi oko w oko z napastnikiem są prawdziwym zbawieniem. Mowa oczywiście o profesjonalnych rękawicach bramkarskich, które zapewniają doskonałą przyczepność do piłki oraz lepszą amortyzację – w każdej pozycji. Perfekcyjne zapięcie, system zapewniający podwójne usztywnienie kciuka czy też bezszwowe łączenia to tylko kilka z posiadanych funkcji, jakimi odznaczają się profesjonalne rękawice bramkarskie z naszej oferty. Nasz sklep prowadzi sprzedaż rękawic tylko renomowanych producentów, takich jak: Adidas, Nike, Puma czy Reusch, które zapewniają komfort i wygodę w trakcie ich użytkowania. 

IdoSell Trusted Reviews
4.84 / 5.00 31 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-02-22
Schnelle Lieferung. Alles ist in Ordnung.
2024-01-11
Świetna obsługa, potrzebowaliśmy dresy do klubu - szybko przedstawiono nam szeroką ofertę różnych marek - w ciągu tygodnia dresy były u nas.
pixel